Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Андріївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362208) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Секретар

Секретар Андріївської сільської ради Київської області

Зайцевська Ольга Олександрівна, народилася 17 лютого 1993 року в с. Андріївка, Макарівського р-ну, Київської обл..

  • В 2011 році закінчила Білоцерківський гуманіторно-педагогічний коледж КОІПОПК та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів та вчитель інформатики за спеціальністю «Початкове навчання».
  • В 2014 році закінчила Київський університет імені Б. Грінченка, отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Початкова освіта» та  здобула кваліфікацію бакалавра початкової освіти, вчителя початкової школи, вчителя інформатики початкової школи.
  • В 2015 році закінчила Київський університет імені Б. Грінченка та здобула кваліфікацію спеціаліста з початкової освіти, організатора початкової освіти, вчителя початкової школи.
  • З 2010 по 2015 рік працювала на посаді вчителя початкових класів в Андріївському НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий садок».
  • 06 листопада 2015 року обрана секретарем Андріївської сільської ради і працюю на цій посаді по даний час.

Заміжня. Чоловік, Зайцевський Григорій Костянтинович.

Ні я, а ні члени моєї родини до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалися. Під судом і слідством не перебували.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *