Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Андріївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362208) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер Андріївської сільської ради Київської області


Кузьменко Тетяна Вікторівна, народилася 14 березня 1990 року в с. Андріївка Макарівського району, Київської області.

  • 2007 року закінчила Ірпінський економічний коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку.
  • 2009 року закінчила Відокремлений структурний підрозділ Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України  ІЕК та отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку і аудиту.
  • 2010 року закінчила Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра.
  • З 2010 по 2016 рік працювала в Андріївському НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий садок»
  • З 04 листопада 2016 року призначена на посаду головного бухгалтера Андріївської сільської ради і працюю на цій посаді по даний час.

Заміжня, чоловік Кузьменко Андрій Миколайович 1986 року народження. Маю 2 дітей: Кузьменко Єлизавета Андріївка 2011 року народження, Кузьменко Вадим Андрійович 2016 року народження.

Ні я, а ні члени моєї родини до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалися. Під судом і слідством не перебували.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *